Kontakta oss

Karta och kontaktformulär

Med bil
Åk Huddingevägen (226) och tag av mot E4/E20 på Glömstavägen (259). Sväng in höger på Midsommarvägen och du ser skolan i slutet av gatan.

Kommunalt
Pendeltåg till Huddinge (Märsta-Södertäljelinjen), tag därefter buss 740 mot Kungens Kurva eller buss 714 mot Vistaberg, hållplats Midsommarvägen.

Till SLs reseplanerare (öppnas i nytt fönster)

Så här når du oss

Rosenhillskolan
Besöksadress: Midsommarvägen 6B
Postadress: 141 44 Huddinge
Telefon expedition: 08-535 359 48
Fax: 08-535 359 31
E-post: rosenhillskolan@huddinge.se

Rektor: Christina Dolke-Andersson
Telefon: 08-535 338 61
E-post: christina.dolke-andersson@huddinge.se

tf biträdande rektor Lindskolan: Elin Plahn
Telefon: 08-535 33811
E-post: Elin.plahn@huddinge.se

tf biträdande rektor tal- och språkkklasser: Anna Witasp
Telefon: 08-535 338 58
E-post: anna.witasp@huddinge.se

Enhetschef ASD: Patrik Stridsberg
Telefon: 08-535 359 33
E-post: patrik.stridsberg@huddinge.se

Administrativ samordnare: Malin Andersson
Telefon: 08-535 359 48
E-post: malin.andersson3@huddinge.se

Kurator: Emilia Skog
Telefon: 08-535 349 77
E-post: emilia.skog@huddinge.se

Skicka en fråga till oss!


Webbredaktör: Jonas Westholm
Senast uppdaterad: 2016-08-15

skriv ut sidan Dela med dig: Bokmärk och dela Vad är det här?